מכשירים ואביזרים לפילאטיס וכושר
Balance body

פילאטיס מזרן - קורס קיץ אינטנסיבי, יול 2019, בינימינה

מרכז הכשרות מרתה פילאטיס
מרכז מרתה פילאטיס
המלאכה 15, בינימינה
04-6399530
יום שני 1.7.2019
יום חמישי 15.8.2019
שני
10:30 - 15:30
רביעי
10:30 - 15:30
צור קשר עם מרכז הכשרות מרתה פילאטיס

תוכנית הלימודים

קורס המזרן שאנו מציעים במרכז ההכשרות הוותיק של מרתה ענבר מעניק ידע מעמיק ומקיף הנדרש כדי להעביר שיעורי פילאטיס מזרן קבוצתיים ופרטניים ברמה הגבוהה ביותר. במסגרת הקורס אנו מעבירים ידע רחב היקף הנוגע לליווי תהליכי שיקום דרך הבנה וחקר של רפרטואר תרגילי המזרן בשיטת פילאטיס.
הקורס מכשיר מדריכות מזרן לעבודה עם אוכלוסיות מגוונות כגון, נשים במהלך הריון ולאחר לידה, אנשים הסובלים מכאבים במערכת השלד והשריר (גב, ברכיים, כתפיים וכו'), ספורטאים בתחומים שונים, נוער הסובל מלקויות יציבה, אוכלוסיה בוגרת ועוד.
את הקורס מלווה חוברת מפורטת עם פירוט וניתוח כל תרגיל, תמונות ומאמרים. בנוסף, ניתנת לתלמידים כניסה למאגר סרטונים און-ליין מבית היוצר של מרתה פילאטיס. את הקורס מלווים אסיסטנטים, בוגרים ותיקים של קורס המזרן, הזמינים ללוות את התלמידים גם מעבר לשעות הקורס.
מרכז ההכשרות של מרתה פילאטיס ידוע בנדיבות הידע שהוא מעניק וביחס האישי הניתן לכל תלמיד לאורך הקורס ולאחריו.
במסגרת הקורס התלמידים מקבלים הרצאות בנושא מתודולוגיה של הוראה, בניית מערכי שיעור ואנטומיה יישומית וטופוגרפית הממוקדים בידע הנדרש למדריכי פילאטיס.
מקורס המזרן של מרתה פילאטיס יוצאים עם ארגז כלים מלא ומשוכלל לעבודה בתחום.
הקורס הינו חלק מתכנית שנתית להכשרת מדריכי פילאטיס מזרן ומכשירים בדגש על התמחות בשיקום. לאחר הקורס ניתן להמשיך לקורס מכשירים ו/או לקורס מתקדם בשיקום.

צוות המורים

צוות ההכשרות במרכז מרתה פילאטיס מורכב ממרתה ענבר וצוות מצומצם של מדריכות בכירות שליוו את מרתה לאורך העשור האחרון ואף מעבר לזה כתלמידות של מרתה בקורסים וכאסיסטנטיות לצידה. דנה ברנר, תמר איילון ומיכל קלז בעלות רקע נרחב במחול ותנועה והבנה עמוקה של השפה הייחודית של מרתה בעולם הפילאטיס ומעבירות את הידע הלאה במסגרת הקורסים השונים והמגוונים המוצעים במרכז ההכשרות של מרתה פילאטיס.
את הקורסים השונים במרכז ההכשרות של מרתה מלווים צוות פזיותרפיסטים מוסמכים אשר מעבירים את הידע התיאורטי בתחום האנטומיה היישומית.

דרישות קבלה

לא נדרש ידע קודם או תעודה כלשהי בכדי להתקבל לקורס מלבד רצון ותשוקה ללמוד!
כחלק מתהליך הקבלה אנו ממליצים להגיע למרכז ההכשרות ולהשתתף בשיעור בסטודיו ללא עלות. לאחר השיעור צוות ההכשרות יקיים שיחה אישית עם המועמד.

היקף הקורס ודרישות נוספות

14 מפגשים פרונטליים של 5 שעות + ארבעה מפגשי אנטומיה יישומית במהלך חודש ספטמבר בימי שישי 11:00-14:30
במהלך קורס המזרן יש למלא חובת סטאז' של 20 שעות

תעודת הסמכה

בסיום כל חובות הקורס והסטאז', לרבות המבחן המסכם, תוענק תעודת הסמכה מטעם מרתה פילאטיס. תעודה זו עונה על כל הקריטריונים של ארגון ה-PMA האמריקאי ועומדת בדרישות חוק הספורט. התעודה מוכרת לצרכי ביטוח מקצועי.
תעודה מטעם מרכז ההכשרות מרתה פילאטיס מוכרת ונמוערכת בארץ ובעולם ומאפשרת תחילת עבודה בכל מכון פילאטיס ולפתיחת מכון עצמאי.

צור קשר עם מרכז הכשרות מרתה פילאטיס

פניתך התקבלה בהצלחה!

תודה

חזרה לארועים

הצטרפו לרשימת התפוצה
וקבלו את כל המידע אודות כנסים, סדנאות, ארועים, חדשות בעולם הפילאטיס ואת המבצעים הכי חמים
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + z
Silence is Golden